İLETİŞİM - Tv Sepeti - Canlı Tv izle - Canlı Kesintisiz HD TV izle

İLETİŞİM

Genel Bilgilendirme ; 
tvsepeti.net 5651 sayılı yasada tabi olan yer sağlayıcı hizmeti vermektedir.Sitemizde bulunan tv kanallarının yayın akışlarına müdahele edilmeden direk olarak yayınlanır.İçeriklerden sitemiz hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz.Yayın sahibi ihtar talebinde bulunduktan sonraki 3 iş günü içerisinde tarafımızca ihtar çektiği içerik incelenir.Gerçek kişi tarafından yapılmış ihtar doğrulanırsa yayın sitemizden kaldırılır ve geri dönüş yapılır.

Telif Hakkı Bildirimi ;

Yayıncı kuruluş veya yayıncı kuruluş avukatı [email protected] adresine kanalın avukatı veya kanalın yetkilisi olduğuna dair belgeleri ile bize e-mail atmasının ardından avukatlarımız tarafından ilgili evraklar incelenir ve 3 iş günü içinde geri dönüş sağlanır(cumartesi ve pazar iş günü sayılmaz ),bütün yazışmalar e-mail üzerinden sürdürülür.

Avukatlarımız sitemiz ile ilgili herhangi bir yaptırım yapılması durumunda veya sitemiz hakkında olumsuz bir durum oluşması durumunda her türlü hukuki yaptırımı yaptırmaya yetkilidir.

Tarafımıza herhangi bir bildirim yapılmadan sitemiz hakkında kapatma kararı çıkaran kurumlar (gerçek-tüzel kişi) hakkında direk maddi ve manevi tazminat hakkımız saklıdır.

Not:Yayın kaldırılmasına rağmen ihtar sahibi sitemiz hakkında kapatma kararı çıkartırsa ilgili kişi hakkında hukuksal işlemler avukatlarımız tarafından başlatılarak maddi ve manevi kayıplarımız için dava açılacaktır.